Iskolahívogató 6. forduló

Tisztelt Szülők!

Kedves Óvodás!

Sajnos nem túl jó körülmények között köszöntünk Benneteket. Bizonyára sokan örülnek, hogy otthon lehetett maradni, de többen vannak azok is, akik szívesen játszanának ovis társaikkal.
Ezen a helyzeten mi változtatni nem tudunk, de nagyon szívesen segítünk abban, hogy tartalmasan töltsétek el az otthoni időszakot. Újabb feladatokkal készültünk számotokra.
Olyan színes és változatos játékokat fűztünk össze, mintha egy tavaszi virágcsokor lenne.

Köszönjük, hogy egyre többen regisztráltok a felületünkre és bízunk benne, hogy örömmel búvárkodtok a megoldásokban! Nekünk nagy örömet okoz, hogy Veletek dolgozhatunk és kéthetente látjuk, milyen szorgalmasan és ügyesen kalandoztok a feladatok világában. Csak így tovább!

Regisztráljatok és játsszunk együtt!

regisztaciosgomb 2

A 6. fordulóban az alábbi feladatokat állítottuk össze:

angol 6 fej 6 árnyékok 6
  folytasd 6
madarak 6   mátrix 6

Nagyon kellemes kikapcsolódást kívánnak:

Leendő elsős tanító nénik