Decemberi dobogósaink - Felsős pontverseny

Az év utolsó hónapjában is óriási küzdelmet vívtak diákjaink és büszkén mondhatjuk, hogy sikerrel és megannyi munkával búcsúztatták el az óévet.

Nézzük most is felsorolás szerűen mi mindenben vállaltak rész felsőseink :

• 6.b osztály 5 diákja seperte és szedte zsákba az év utolsó földre hullott faleveleit,
  • 7.a osztály az informatika teremben leselejtezett eszközöket szortírozott,
  • az ünnepekre több osztály is díszbe öltöztette osztálytermét,
  • a 8.a és a 8.c hangulatos, karácsonyi aulát varázsolt számunkra,
  • az 5.a és a 5.b osztály meghitt karácsonyi műsort készített,
  • a 7.a és az 5.a folytatta ebben a hónapban is a termekben a padok fertőtlenítését nagy szünetben,
  • a 8.a osztályból 1 csapat és a 7.a osztályból 3 csapat jutott túl sikeresen a Pannon Gimnázium által meghirdetett földrajz – informatika verseny első fordulóján,
  • az 5.a és 5.b, valamint a 8.c osztály másfél tucatnyi diákja, tankerületi angol versenyen állt helyt szép eredménnyel.

A tanulmányi munkájuk sikerességét az előző hónaphoz képest emelkedő tendenciát mutató, megszerzett dicséretek száma is mutatja. A novemberben havi 171 db. dicséret ebben a hónapban 9-el több lett, azaz 180 db. Melyből, ebben a hónapban is az 5. a gyűjtötte be a legtöbbet, 37 darabot.

A munkájuk gyümölcse december hónapban is beérett és a képzeletbeli dobogó tetejére összesítés után,  kiemelkedő pontszámmal az 5.a osztály álhatott fel. Mellettük az 7.a és az 5.b igazán csekély pontkülönbséggel léphetett fel a dobogó 2. és 3. fokára.

Az eredménylistát végig nézve valóban erős küzdelem volt a dobogós helyekért.

Határtalanul büszkék vagyunk rátok!

Petőfisnek lenni jó!

Az első helyezett díja, hagyományosan pizza, melyet most is a DÖK szponzorál a nyertes osztálynak.

dec összefoglalokep