Tankerületi angol nyelvi versenyünk dobogósai

Iskolánk tankerületi angol nyelvi vetélkedőjét az idén online szervezte meg. Hat iskola összesen 77 harmadik, negyedik és ötödik osztályos tanulója vehetett részt egy időben angol nyelvű Kahoot játékunkon. Tankerületi eredményt csak az I. helyezetteknél hirdettünk. Ezúton is gratulálunk a Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola és a Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium diákjainak: Szabó Péternek és Kovács Bercel Zéténynek.

Angol versenyünket helyileg másképp is értékeltük, a 18 petőfis résztvevőt külön is megdicsértük, helyezésüknek megfelelően oklevélben vagy emléklapban részesültek. A 3. évfolyamosok mezőnyében 1. helyezett Czibusák Éva - 3.a osztály; 2. helyezett pedig Ősz Csenge Boróka - 3.c osztályos tanuló lett. Az 5. évfolyamon Kovács Lévi Olivér 5.a osztályos diákunk került a dobogó 2. fokára. Gratulálunk! Negyedikeseink most nem kerültek be a tankerületi első háromba, de így is elégedettek vagyunk az eredményeikkel.

Dobogósaink felkészítői Hekkelné Imre Györgyi és Pillár Balázs voltak.

Képes beszámolónkat, a fotóra kattintva érhetik el.

honlap a