Lássuk, ki lett az októberi hónap osztálya!

Ez a hónap is tele volt élménnyel és teendővel. Tanulmányi munkájuk mellett felsős diákjaink rendeztek kecskeavatót (6.a ) , tartottak rádiós megemlékezést (8.c) az Aradi vértanúk tiszteletére, készítettek rendkívüli híradót (7.a) az időben egészen 1956-ig visszautazva.

Ám, nem csak a hagyományokat őrizték lelkesen, de a környezetükért is szorgosan tettek.

Kik szőlő helyett szemetet szüreteltek (8.a), mások pedig lapátot ragadva (8.b és 8.c) az udvaron újonnan felállított magaságyásokat töltötték fel termőfölddel.

Szorgos hetek és napok állnak diákjaink mögött. Pontokra váltva erőfeszítéseiket a 6.a osztálynak sikerült összegyűjtenie a legtöbbet! Így ők lettek a hónap osztálya.

Gratulálunk nektek! Büszkék vagyunk rátok!

Az első helyezett díja, hagyományosan pizza, melyet most is a DÖK szponzorál a nyertes osztálynak.

kollázs okt2020