Fecskeavató 2020.

Idén is megtartottuk iskolánkban a Fecskeavatót. Az elsős kisdiákokat ünnepélyes keretek között Petőfis diákká avattuk.

Idén a kialakult helyzet miatt kicsit változtatni kellet a hagyományon. A negyedikesek rövid műsorral és ajándékkal készültek, melyet az elsősöknek külön, a saját osztályukban adtak elő. Az eseményen ott volt Rideg István intézményvezető úr, és Gálosfai Tímea intézményvezető helyettes asszony is. Kézfogásukkal köszöntötték a kis fecskéket.

fecske

Kattintson a képre és lépjen tovább a fotóalbumba!

Köszönjük a 4. a és a 4. b osztályos tanulóknak, hogy lelkiismeretesen készültek, és elkészítették az ajándékokat. Felkészítő tanítóik Bebesiné Mukli Emese, Johan Katinka és Hajdu-Csepeli Ágnes tanítónők voltak.

A remek hangulatról készült képekkel kívánunk az elsős gyermekeknek sok-sok boldog iskolás évet nálunk a Petőfiben!