Tanulói elismerések

Tavasszal büszkén tudósítottunk arról, hogy az Országos Angol Nyelvi Verseny megyei döntőjében négy tanítványunk dobogós helyen végzett.

A járványhelyzet miatt akkor az ünnepélyes eredményhirdetés sajnos elmaradt. A múlt heti postával a várva várt, de méltán kiérdemelt jutalom végre megérkezett. Hulló Gergő (7. évfolyam - I. hely), Zsadányi Levente (7. évfolyam - III. hely), Bieber-Brückner Dominik (8. évfolyam - I. hely), Hegedűs Anna (8. évfolyam - II. hely) a Székesfehérvári POK jóvoltából oklevélben és könyvutalványban részesültek.

honlap angolvers

Elkezdődött egy új tanév, Gergő és Levente időközben a nyolcadik évfolyamba léptek, Anna és Dominik is Pannon Gimnáziumban folytatja már tanulmányait. A tanulókat az iskolai felkészülésben Pillár Balázs tanárúr (7. évfolyam) és Hekkelné Imre Györgyi tanárnő (8. évfolyam) segítették. Még egyszer gratulálunk az eredményeitekhez és kívánjuk, hogy ugyanilyen elszántsággal vegyétek a még előttetek álló megmérettetéseket is!