Családi vetélkedő

Kedves Gyerekek! Kedves Szülők!

Közös, családi vetélkedőre hívunk benneteket az interneten keresztül! Több osztályunk is ismeri már a Kahoot! nevű vetélkedőt, amivel az iskolában is szoktunk játszani. Most arra bíztatunk titeket, hogy mindenki játsszon velünk.

Aki nem ismeri a játékot, tegyen egy próbát erre a linkre kattintva. Ez csak egy próba játék, többször megoldható.

kahoot probajatek

A képre kattintva a próbajáték elérhető!

Az igazi vetélkedő 2020. április 8-án, szerdán lesz, este 18:00 órától. A vetélkedő linkjét és a rendelkezésre álló idő meghatározását 18:00-kor tesszük ki iskolánk Facebook-oldalára. Létrehoztunk egy Facebook-eseményt is, hogy ne felejtsétek el a játékot.

Kahoot csaladivetelked20200408

A képre kattintva az esemény elérhető!!

A vetélkedőben lesznek műveltségi kérdések, találós kérdések, húsvéttal kapcsolatos kérdések, és lazább, humorosabb kérdések, így a család minden tagja kiveheti a részét a feladatokból.

Az igazságos és sportszerű vetélkedés szellemében a következő szabályokat hozzuk:

• családonként egy játékot fogadunk el
  • a vetélkedőt csak egyszer lehet megoldani (több kitöltés esetén a rosszabb eredményt vesszük figyelembe)
  • a feladat indításakor a „Nickname” mezőbe írjátok be a családban lévő legidősebb Petőfis gyermek nevét és osztályát, hogy a családot be tudjuk azonosítani
  • ha nem az egész család vetélkedik, csak egy tanuló, akkor (is) a tanuló nevét és osztályát kell felírni
  • a beazonosíthatatlan és illetlen neveket kitöröljük az eredményhirdetés előtt

Fontos tanácsok, megjegyzések:

• a játék közben fellépő technikai hibákból adódó félreértéseket nem tudjuk sajnos figyelembe venni
  • ne kapkodjatok a kitöltéskor, mert egy véletlen kilépés után már nem tudjátok folytatni a játékot
  • az eredményeket még az este folyamán kihirdetjük

Mindenkinek jó szórakozást, gyertek minél többen!