Cinke, cinke picinke!

2020. február 10-én ismét találkozóra hívtuk iskolánk leendő elsőseit, az ovis gyermekeket. Szép számmal érkeztek, szülők, testvérek is kíváncsiak voltak iskolánkra. Nagy örömünkre szolgált, hogy az ovisok kezdeti aggodalmai szertefoszlani látszanak, hiszen többen elmesélték, hogy már most szeretnének a mi iskolánkba járni.

A foglalkozáson először angolul dalolva számolták az óvodások a kis állatokat, majd barkácsolás következett.  Madáretetőt készítettek kis cinkével, odúval, hogy legyen hová bújni a kismadaraknak. Ezek után gondoskodtunk arról, hogy a kis ovis cinegék se maradjanak csemege nélkül, ezért egy kis elemózsiát készítettünk közösen, majd ezt jó étvággyal el is fogyasztották a gyerekek.

Legközelebb három hét múlva, március 2-án sportos foglalkozásra várjuk az ovisokat a tornaterembe egy jó kis játékra. Ne felejtsék, váltócipőt hozzanak!

Kriszti néni, Tamara néni, Viola néni és Magdi néni

Médiában megjelenő hír, az eseményről: https://dplusztv.hu/2020/02/11/2020-februar-11-elsosvaro/