Takarítási világnap – Felső

Felső tagozatunkon a 7.a osztály indította útjára a takarítási kezdeményezést november elején. A hónap valamennyi nagyszünetében az osztály 6-6 tanulója nyújtott segítséget a felsős tantermek padjainak fertőtlenítésében. A kezdeményezéshez a hónap közepétől az 5.a tanulói is csatlakoztak.

Az őszi udvartakarításban az 5.a, 5.b és a 6.b segédkezett. Ők technika órán a levélseprés és a lombgyűjtés technikáját gyakorolták szervezett körülmények között. Ügyesen gereblyézték és zsákolták a zöldhulladékot.

A 7.b osztály az előadói terem szekrényeit ürítette és fertőtlenítette ki. A 8.a osztály pedig az engedélyezett levéltári selejtezést követően a feleslegessé vált iratok, naplók elszállításában közreműködött.

Az osztályok munkája látványos eredménnyel járt. Köszönjük a környezetünk tisztaságáért és a felgyülemlett hulladék újra hasznosításáért és a fertőzés terjedésének csökkentéséért végzett munkájukat.

kollazs takaritfels

A képre kattintva érheti el a képes beszámolónkat!