Sulizsák akció iskolánkban - Ruhagyűjtés

A papírgyűjtéshez hasonló, gyűjtőakciót hirdetünk. Még használható jó állapotban lévő, de már kinőtt, vagy nem használt ruhadarabokat gyűjtünk. Kérjük a szülőket, legyenek ebben partnereink!

A ruhákat nagyobb zsákban kérjük leadni iskolánk portáján 2020. január 27. és 31. között.

Kérjük, olvassák végig a gyűjtés szabályait! A szórólapokat a tanulók hétfőtől megkapják.

sulizsak2020

Ruhagyűjtés menete:

1. Gyűjtsék össze az előírásoknak megfelelő darabokat:

Ami elfogadható: újra hordható női, férfi és gyerekruha darabok, összepárosított cipők, kézitáskák, sapkák, sálak, kalapok, fehérnemű, zokni, lepedő, függöny, törölköző, pizsama

Ami nem elfogadható: paplan, takaró, párna, szőnyeg, fürdőszobaiszőnyeg; szakadt, lyukas, koszos és nedves ruhadarabok, munkaruházat, textildarabok, anyagok, nem kész ruhák

2. Töltsék ki a kapott szórólap Önökre vonatkozó alsó részét, és a ruhákkal együtt adják le iskolánk portáján 2020. január 27. – 31. között!

3. Hozzák be az iskolába a megtelt zsákot a meghirdetett időpontra!

AZ ISKOLA A LEADOTT SÚLYNAK MEGFELELŐ ÖSSZEGET MEGKAPJA

A SZÜLŐK ÁLTAL TELJESÍTETT TÁMOGATÁSKÉNT!

Kérjük a kedves szülőket, hogy az előírásokra fokozottan ügyeljenek!