Tablók 2011-

Megjelent: 2012. július 23. hétfő

Tablók 1972-1980

Tablók 1981-1990

Tablók 1991-2000

Tablók 2000-2010

Tablók 2011-

2010/11.
8.A osztály
Osztályfőnök: Tóthné Véner Éva

Balázs Dalma, Balogh Bianka, Balogh Nicolas, Bartalos Seron, Bellovits Kitti, Boldis Patrik, Csonthó Marcell, Csonthó Mihály, Farkas Kevin, Grőb Nikolett, Hurubán Nikolett, Jónás Erik, Kovács Adrienn, Lizák Gábor, Platt Dénes, Priol Balázs, Putra Tamás, Sándor Dániel, Simonovits Beáta,  Svajcsik Petra, Szabó Tamás, Székely Izabella, Tóth Tímea, Varga Szabina, Veres Gábor 

 t113s

 

2010/11.
8.B osztály
Osztályfőnök: Gábor Renáta

Bauer Alex, Bella Imre Bence, Biró Kitti Zita, Dömény Tamás, Gebhardt Norbert, Horváth Blanka, Horváth Hanga, Horváth Nóra, Karsai Petra, Király Leila, Király Szimonetta, Kis Viktória, Kiss Dániel, Kovács Réka, Lehoczky Levente, Madár János, Markóth Csenge, Mészáros Anna, Molnár Viktória, Nemoda Zsuzsanna, Priol Balázs, Radák Dominika, Szeitl Ákos, Szemenyei Anna, Török Nikoletta, Vargyas Rita, Vécsey Mór Kázmér

 

 

 

2010/11.
8.C osztály
Osztályfőnök: Pillár Balázs

Balog Enikő, Bényei Blanka, Bogó Fanni, Csiby Ákos Botond, Csiby Keve Zsombor, Csík Krisztián, Csongrádi Enikő, Erdős Viktória, Fábián Bernadett, Fogarasi Csaba, Gyöngyi Edit, Horváth Ottó, Horváth Tibor, Horváth Vivien, Huszta Melánia, Juhász Patrícia, Kajcsa Arnold, Lehotzky Zoltán, Mikulecz Angéla, Nemcsényi Nikolett, Német Martin, Németh Éva, Pillár Dávid, Sóvári Gergő, Sörös Dorina Vanessza, Szabó Helga Amanda, Volent Viktória

 

 

2011/12.
8.A osztály
Osztályfőnök: Horváth Mariann
 

Dömény Ádám, Farkas Tímea Zsuzsanna, Forró Viktor Tamás, Furka Aida, Gincsai László, Ihos Krisztina, Horváth Kálmán, Király Fanni, Király Richárd, Kis Péter Barnabás, Kiss Roland, Kutrovácz Renátó, Lehrreich Soma, Malácsik Roland, Mód Erik Szilveszter, Narancsik Andrea Gerda, Pitkó Klaudia Nikolett, Szabó Dávid, Szabó Tünde, Szász Dávid, Talmácsi Gágor, Tarjáni Marcell, Tóth Amadea, Varga Zoltán, Vargyas András, Zámbó Nikoletta

 
t116s
 
 
 

2011/12.
8.B osztály
Osztályfőnök: Hekkelné Imre Györgyi

Bacsa Tícia, Csongrádi Roland, Csurka Viktor, Farkas Cintia Mária, Fischer Bence, Góczán Nóra, Horváth Gábor, Kovács Andrea, Kovács Bettina, Lisztes Bettina, Majer Máté, Mátrai Klaudia, Orgován Luca, Sándor Renátó, Szabó Alexandra, Szántó Milán Marcell, Sztojka Márió, Udvardi Gergő, Újvári Dániel, Vinkler Zoltán Gyula

 

 

2012/13.
8.A osztály
Osztályfőnök: Menyhártné Tassy Zsuzsanna

 

Árgyelán Edmond, Berta Krisztián, Braun Petra, Fánczi Brigitta, Fojtek Enikő Mária, Hartmann Kristóf, Horváth Eszter, Horváth Patrícia, Kargl Barbara, Kovács Levente, Kratzmajer Zoltán, Lőkös Vivien, Markovics Amanda, Mészáros Krisztián, Mihálovics Dóra, Molnár Dániel Ádám, Oldi András, Orha Nikolett, Pajor Viktória, Panyik Vivien, Somogyi Dóra, Szundi Gabriella, Topp Bence, Tóth Anikó, Tóth Otília

 

t118s

 

2012/13.
8.B osztály
Osztályfőnök: Biró Éva Zsuzsanna

 

Bartalos Viktória, Bellovits Dániel, Csillag Balázs, Darázs Roland, Djilali-Saiah Dominika, Goldschmidt Bence, Hlavács Eszter, Horváth Dávid, Horváth Zsófia, Kálmán Bence, Kézsmárky András, Kovács Réka, Lázár Roland, Magyar Martin Zoltán, Mohai Balázs Zoltán, Paddi Asztrik, Pötör Zsófia Tünde, Szabó Kristóf, Szabó Tivadar Bálint, Szloboda Bence, Tulman Rebeka Magdolna, Turcsányi Gergely, Virág Vivien, Vona Benedek

 

t119s

 

2013/14.
8.A osztály
Osztályfőnök: Hingyi Anikó

 Baji Evelin, Berkó Roland, Bodó Viktória, Bognár Zoltán, Bogó Zoltán, Feltóti Debóra, Ferrari Jennifer, Garbacz Beáta, Garda Bence, Gasparovszky Tibor, Gincsai Kitti, Hegedűs Ádám, Horváth Fanni Kíra, Juhász Viktória, Karsai Bence Fotisz, Macula Gergő, Mikus Ákos, Parádi Erik, Póth Aletta Laura, Sipos Nikolett, Szabó Patrik, Varga Líviusz, Vas Dominik, Vécsey Katinka, Vona Rebeka, Völcsei Ildikó

 t120s

 

2013/14.
8.B osztály
Osztályfőnök: Voleinné Szlávik Judit

 

Bereczky Beatrix, Boldizsár Rebeka Emőke, Forster Máté Péter, Gőczi Fanni, Györök Richárd, Harnos Alex Attila, Hurubán Krisztina, Koskai Vivien, Kovács Veronika, Kurucz Ábel, Losonczi Patrik, Nagy Péter Dezső, Pillár Bálint, Schüller Erik, Sipos Marcell, Szakács István Noel, Szántó Márton Áron, Szentesi Lola, Tóbiás Fanni, Törő Cintia Fanni, Vagyócki Attila, Valkai Klaudia, Volcsányi Nikolett

 

t121s

 

2013/14.
8.C osztály
Osztályfőnök: Maletáné Szabó Katalin

Árvai Martin Dominik, Baki Virág, Fazekas Martin, Győri Szabina, Hingyi Klaudia Zsuzsanna, Horváth Bettina, Kanalas Gergő, Koskai Krisztina, Lengyel Sándor Martin, Lukács Tamás, Mészáros Norbert, Molnár Nikoletta Kitti, Nagy Bálint Dominik, Németh Géza Kristóf, Sipos Patrik, Szűcs Adrián, Vadász Máté Zsolt, Varga Anita, Varga Balázs, Wittmann Dániel

 

t122s

 

2014/15.
8.A osztály

Osztályfőnök: Pillár Balázs

Bagi Laura, Braun Patrik Máté, Daróczi Napsugár, Dömény Róbert, Dugolity Cintia, Fülöp Bernadett, Horváth Zoltán, Kiliti Attila Alex, Korpics Bendegúz, Kutasi Dóra, Mártai Adél, Orbán Dorka, Orosz Csenge, Péntek Vanessza, Pinczési Barna István, Puskás Judit, Reviczky Zoltán, Simon Viktória Réka, Speri Máté, Szabó Gréta, Szabó Noémi Rebeka, Szabó Péter, Takács Vanessa Mercedes, Talmácsi Márk, Tenyér Szabolcs, Terenyei Nikoletta, Tibold Gyöngyvér, Varga Bálint

t123s

 

2014/15.
8.B osztály

Osztályfőnök: Gábor Renáta

Badar Lili Adél, Bartis Marcell Miklós, Bartók Dominik, Butyorka Zsanett, Csőke Róbert,    Domak Patrik Renátó, Fehérvári Bence, Flaskó Cintia Edina, Hóbor Ivett, Jankovics Attila, Karczub Gergely, Katona József, Kovács Martin, Lendvai Alexandra Zsófia, Márton Balázs, Parti Erik, Petrin Richárd, Sin Zsolt, Tőkési Zoltán, Wittner Milán

t124s

 

2014/15.
8.C osztály

Osztályfőnök: Tóthné Véner Éva

Biczó Zoltán, Csépányi Zalán, Dénes Annamária, Dobos Áron, Dull Csenge, Fábián Gergő Hunor, Fejes Csaba, Gulyás Levente Ádám, Gyarmati Ádám, Körmendi Nikolett, Körmendi Vivien, Krajczár Szabolcs, Lovasi Alexandra, Makádi Nikolett, Mihály Petra, Molnár Gergő, Nyikes Anna Sára, Pánczél Réka, Pataki Krisztián, Pötör Deli Tibor, Simon Barbara, Szundi Dóra, Török Noémi, Takács Cecília, Zsurbej Jázmin

t125s

 

2015/16.
8.A osztály
Osztályfőnök: Hekkelné Imre Györgyi

Badi Marcell, Bagi Donát, Berta Alexandra, Filus Ivett, Gengeliczky Lili, Héring Adrienn, Hlavács Kata, Hripkov Vitalij, Jelencsik Tamás, Kiss Dávid László, Kovács Benjamin, Ludik Ágnes, Markovics Tamás, Molnár Dominika, Nagy Gergő, Pánczél Karola, Pigler Gábor, Rendes Enikő, Szalai Boglárka, Székely Bálint, Sztojka Letícia, Tarjáni Gábriel, Teian Viktória , Veres-Kovács Ádám, Vida Evelin , Wenszky Dorka

2015/16.
8.B osztály
Osztályfőnök: Kovácsné Oláh Krisztina

Boór Kevin Zoltán, Czeilinger Ádám, Fási Alexandra, Garda Bálint, Gergely Milán, Gyuricza Bianka, Horváth Barnabás, Huszár Dóra, Kattári Ádám, Kertész Linda Fruzsina, Máthé Lili, Mendi Amanda, Miss Vanessza, Molnár Rebeka Vivien, Nemoda Dóra, Nyuli Krisztián Sándor, Penzer Kata, Perjési Viktor István, Princz Nikolett, Radvánszki Sándor, Romsics Roland, Szabó Ádám József, Tokai Alexandra

2015/16.
8.C osztály
Osztályfőnök: Ladóczkiné Ötvös Erzsébet

Ancsa Dániel, Bálint Zoltán, Danyi Viktória, Doszkocs Róbert, Eloga Luca, Kovács Benedek, Kovács Renáta, Mudri Barbara, Pándi Gabriella, Páj Rebeka Judit, Spiák Mihály, Stadler Réka, Szabó Martin János, Sztojka János Erik, Sztrutin Annamária, Vasas Bence

2016/17.
8.A osztály
Osztályfőnök: Tassy Zsuzsanna

Antal Milán Barnabás, Csépányi Olivér, Csontos Alex, Gallai Ádám Zoltán, Gyolcsos Gyöngyi, Horváth Napsugár Virág, Lombos Gábor, Mikó Lili, Miss Zoltán, Németh Péter, Németh Zsanett, Orbán Soma, Orsos Szintia Veronika, Porczió Fábió, Pölöskey Henry József, Psenák Fanni, Szalai Vivien, Szöböllődi Bálint, Sztankó Gaszton, Takács Róbert, Teleki Norbert, Tóth Dániel, Veingertner Nátán, Zámbó Csaba

t129s

2016/17.
8.B osztály
Osztályfőnök: Biró Éva Zsuzsanna

Bendula Petra, Czehmeiszter Mihály, Csonka Angelina Tünde, Fábián Réka, Gazsi Vivien, Hankusz András Zoltán, Hegedűs Roland, Horváth Fruzsina, Klár Anna, Kovács Nikolett Zsuzsanna, Mihalovics Nikoletta , Molnár Bálint, Nagy Ármin Henrik, Németh István Patrik, Németh Roland, Sárosi Tibor Márk, Szabó Bence, Szabó Eszter Flóra, Szekszárdi Erik, Szundi Kata, Tálos Mirjam, Tisler Patrícia Nikolett, Vadas Réka, Váradi Cintia, Varga Luca

t130s

 

 

 

 

 

 

 

Találatok: 19177

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter