Pénteken felsős farsang

Iskolafelújítás ide, iskolafelújítás oda, a farsangi bulit természetesen megtartjuk jövő pénteken, azaz február 16-án 16:30 és 19:30 között. Ízelítő a programokból:

• Jelmezverseny: egyéni és csoportos indulókat is várunk (minden jelmezes +1 pont az osztályversenyben!)
  • Diszkó
  • Büfé
  • Just Dance terem
  • Esküvő (erre az egy estére szóló házasság kötése)
  • Kahoot vetélkedő (okos telefon kell hozzá)
  • Egyéb vetélkedők
  • Táncverseny (ha lesz rá jelentkező)
  • Tombola

Ne felejtsétek el, hogy a farsang napján valamilyen felajánlást kérnénk tőled, amiről szüleid dönthetnek pl. a szülői értekezleten. Lehet hozni sütit, üdítőt, szendvicset, szendvics alapanyagot, valamint minden osztálytól szeretnénk kérni egy tortát. Ha te nem jössz a buliba, akkor is szívesen fogadjuk a felajánlásodat. Ezeket lehet hozni már reggel az iskolába jövet (ez a jobb megoldás), vagy délután, amikor jössz a farsangra.

A részvétel is +1 pont az osztályversenyben!

A tombolát (100 Ft) a hetedikesek árulják a héten, keressétek őket.

Külsősöket is hívhattok, a szokásos feltételekkel: osztályfőnöködnek legkésőbb szerda 13:40-ig add le a vendéged nevét, osztályát és iskoláját!

Ne felejtsétek, ez valószínűleg sajnos a tanév utolsó bulija! :(

Jó szórakozást!