Petőfisek sakkversenye

2018. jan. 26-án rendeztük meg hagyományos versenyünket a Petőfisek sakkversenyét. Péntek délutánjukat tölthették módszeresen gondolkodva iskolánk diákjai, közel 40-en. Nagyrészt alsósok, de a felső tagozatból is jelen voltak az elszántak. A legjobbak képviselhetik iskolánkat a diákolimpián!

A verseny 5 fordulós volt, a játékosoknak 10-10 percük volt kigondolni a lépéseket, így ha valaki végig kihasználta az idejét 5x20 percig gondolkodott!

A szülői szervezet segítségével a fordulók közti szünetekben büfében tölthették fel energiaszintjüket a játékosok.

Használatba vették a pályázati támogatással vásárolt színes készleteket és a sakkórákat is megtanulhatták kezelni a kezdő versenyzők. A versenyt a Bástya Sakkegyesület támogatta és szervezte Némethné Bátai Ibolya (sakkedző és versenybíró) és Klimkó Csaba (sakkedző és versenybíró, egyesületi elnök) irányításával, díjakat Gálosfai Tímea intézményvezető-helyettes adta át a verseny végén.

KÉPEK ITT

Helyezések: