Óvodások iskolánkban

A környező óvodák iskolába készülő csoportjait invitáltuk meg hozzánk, hogy megismerkedhessenek egy foglalkozás keretében intézményünkkel és a leendő elsős tanító nénikkel.
Január 17-18-án a Római Városrészi Egység óvodásai kukkantottak be először az első osztályosok munkájába. Ezt követően az interaktív tábla segítségével játszottak, énekeltek a gyerekek a terembe idézve a tél varázslatos hangulatát, majd mindenki készített magának papírból egy hóemberes képeslapot.
Örültünk, hogy sokan bepillantottak iskolánk életébe. Nagyon ügyes, fegyelmezett volt minden kis óvodás. Köszönjük az óvó néniknek, hogy elkísérték a kisgyerekeket!
A következő alkalmakon ugyanilyen szeretettel várjuk a Duna-parti Egység és a Katica Óvoda nagycsoportosait is. KÉPEK ITT