Ismét sportos családi délután

Tisztelt Szülők! Rokonok! Kedves Petőfisek!

Iskolánk 2017.szeptember 29-én hagyományos Családi Délutánt rendez. Immár ötödik alkalommal szeretettel hívjuk tanítványainkat és családjukat.

Új sporteszközökkel, látványos sportbemutatókkal, értékes ajándékokkal, izgalmas családi versenyekkel várjuk Önöket.
Hagymás- zsíros kenyérről, őszi gyümölcsökről és gyümölcsléről mi gondoskodunk. Különdíjban részesül:
•    a legötletesebben megterítő osztályközösség
•    a legsportosabb osztály, akik a legnagyobb számban jönnek el a rendezvényre.
Díjazunk minden sportoló családot.
Tombolasorsolás! Értékes sporteszközök, játékok, torták. A  fődíj: sétarepülés.

Nagy öröm lenne számunkra, ha minél többen eljönnének a 2017-2018-as tanév első rendezvényére, ahol PETŐFIS szülők, gyerekek, együtt sportolhatnak, játszhatnak, versenyezhetnek, szórakozhatnak.

A Családi sport délután programja:

15:00: MESÉS RAJZOK címmel kiállítás megnyitó és díjkiosztó tanulóink rajzaiból
15:20: Megnyitó, közös bemelegítés
15:40-18:00-ig
•    Sportbemutatók: A DPASE felnőtt labdarúgó szakosztálya és ifjúsági birkózóink bemutatója,
•    Szülő- diák-tanár foci , családi váltóverseny, családi akadályverseny, családi rajzverseny,
családi kosárbajnokság, röplabda suli, tollas, asztalitenisz kupa, sakk szimultán
•    Tombolasorsolás 17:00- kor.
__________________________________________________________________________

Tanulóink a napokban viszik haza ugyanezt a tájékoztató anyagot. Kérjük, hogy a lap alján lévő szelvényen jelöljék meg, melyik játékon kívánnak részt venni, majd küldjék vissza ezt a szelvényt nekünk szeptember 21-ig (csütörtök).

Köszönjük és jó szórakozást!