Tankerületi angol verseny

Iskolánk évek óta ad otthont a tankerület harmadikosai és negyedikesei számára, hogy angol tudásukat összemérhessék. Mindig mikulás környékén tartjuk ezt a versenyt, és idén is rengeteg csapat érkezett a versenyre. Köszönjük, hogy eljöttetek, gratulálunk résztvevőnek és felkészítő tanárnak. Lássuk az eredményeket! KÉPEK ITT

Tagozatosok, 3. évfolyam:

1. Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI (Brooker-Mészáros Emily, Leicht Kitti, Kozma Aletta)

2. Petőfi Sándor Általános Iskola (Hegedűs Anna, Csontos Renáta, Bieber-Brückner Dominik)

3. Dózsa György Általános Iskola (Borbély Szonja, Bojsza Barnabás, Kovács Dániel)

4. Arany János Általános Iskola (Agárdi Dávid, Bárdi Boróka, Varga Ákos)

Nem tagozatosok, 3. évfolyam:

1. Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola (Lesi Klaudia, Papp Angelika, Szántó Emma)

2. Dózsa György Általános Iskola (Urbán Panka, Zárai-Halács Áron, Gál Benedek Marcell)

3. Petőfi Sándor Általános Iskola (Véner József, Nyerges Noel Máté, Szalai Sára)

4. Petőfi Sándor Általános Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskola Egysége (Baranyi Kata Elektra, Réz Véta, Virág Erik)

Tagozatosok, 4. évfolyam:

1. Arany János Általános Iskola (Csató Tamás, Hederics Norbert, Éliás Dalma)

2. Petőfi Sándor Általános Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskola Egysége (Oláh Noémi, Major István, Meksz Dávid)

3. Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI (Ármai Borbála, Bokor Iza, Stanczel Ágnes)

Köszönjük a többi iskolának is s részvételt:

Petőfi Sándor Általános Iskola (Nárai Alexa, Fülöp Fanni, Tóth Benjamin Zsolt)

Dózsa György Általános Iskola (Kiss Flóra, Bak Boglárka, Koós Marcell)

Vasvári Pál Általános Iskola (Éberhardt Richárd, Horváth István, Molnár Péter)

Nem tagozatosok, 4. évfolyam:

1. Vasvári Pál Általános Iskola (Duka Eszter, Mózes Márk, Piszmann Sándor)

2. Petőfi Sándor Általános Iskola (Kertész-Farkas András, Kalmár Kristóf, Gyulai Zsófia)

3. Móricz Zsigmond Általános Iskola (Szabó Tünde, Horváth Kitti, Göblyös Bence)

Köszönjük a többi iskolának is s részvételt:

Petőfi Sándor Általános Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskola Egysége (Csomor-Németh Lili, Molnár Eszter, Vízhányó Dávid)

Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola (Berczi Melinda, Borbás Luca, Horváth Eszter)

Kulcsi Fekete István Általános Iskola (Migalkó Anna, Mudra Gréta, Ősi Viktor)

Dózsa György Általános Iskola (Garai Emma, Németh Soma, Ádám Balázs András)

Galéria: 2014. december 3. Tankerületi angol verseny