Sakkverseny iskolánkban

Megjelent: 2014. november 30. vasárnap

December 12-én délután 14.30-tól megrendezzük a tél elején szokásos házi sakkversenyünket, melynek zárásaként ismét szimultán játszhatnak a gyerekek Lizák Péter nagymesterrel!

Jelentkezni és regisztrálni Fábiánné Rajcsányi Magdolnánál lehet a versenyt megelőző héten dec. 8-tól! A jelentkező gyerekek szüleinek levelet küldünk, melyen hozzájárulásukat adják, hogy a gyermek részt vehet a versenyen és arra is megkérjük őket, hogy a verseny jó hangulatához járuljanak egy kis enni- és innivalóval. Ezt megelőzően ismét rajzversenyt is hirdetünk: sakk témában bármi, amit a kisgyerek szívesen ábrázol.ra. A/4-es méretben szabadon választott technikával készülhetnek a művek. Határidő: december 4. csütörtök (kiállítást is tervezünk az alulában...) A legjobb munkák jutalomban részesülnek: terveink szerint Lizák Péter nagymester adja át a díjakat a sakkverseny megnyitóján!

Találatok: 4463

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter