Portréfotózás - sporteszközeink fejlesztéséért

Megjelent: 2016. február 03. szerda

Kedves Szülők!

 
Iskolánkban portréfotózást tartunk februárban, melynek bevételével támogatják intézményünk sportszervásárlását.
Rendelés a gyerekeknek kiosztott lap csomag ár oszlopának kitöltésével és a képek támogatói árának beküldésével történik.

A lapok visszaküldési határideje: 2016. február 15.

A választható csomagokról:

A megadott csomagok egyforma képeket tartalmaznak a megadott méretből.

A második felvétel azt jelenti, hogy igény esetén kétféle képet is készítünk gyermekéről. Ebben az esetben az adott típusból legalább 1 csomagot kell kérniük és azt követően jelölhetik be a második oszlopot.


A csomagok megbontására nincs lehetőség!

A csomag darabszámnál azt a számot adják meg, ahány csomagot kérnek, nem ahány darab képet. (Tehát ha 4 db 10x15 cm-es képet kérnek, akkor 1 db csomagot írjanak be. Ha négy csomagot írnak, az összesen 16 képet jelent, és négy csomag árat!)
A naptárak tartalmazzák a tanuló fényképét, valamint egy 2016-os naptárt.

Az anyák napi és a húsvéti képek az alkalomhoz illő dekorációval és felirattal vannak ellátva.

Sztárportré: a tanuló képe mellett az általa választott sztár (zenekar, énekes, meseszereplő, sportoló, stb.) egy képe látható. A sztár nevét a megjegyzés rovatba fel kell írni!

Barátok: maximum 3 főről készül közös portré. Figyelem, ha valaki nem osztálytárssal akar fényképezkedni, akkor a képet csak a tanítási órák után tudjuk elkészíteni! Természetesen testvérekről is készítünk közös képeket igény esetén. A megrendelő lapra fel kell írni az együtt fényképezkedni kívánó gyerekek nevét a megjegyzés rovatba!

A fényképek mérete a felvételtől függően eltérhet a megadott mérettől (pl. 10x15 cm helyett 10x13 cm.)

Amennyiben a megrendelő lapon kínált csomagokon kívül más igényük lenne (pl. más méret, három vagy több felvétel készítése, stb), azt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre írják meg.

 

FRISSÍTÉS!

A felsősök február 18-án, csütörtökön fényképezkednek az 1-4. órában.

Az alsósok február 19-én, pénteken fényképezkednek az 1-4. órában.

Aki nem osztálytársat, külsős barátot, rokont hoz a barátos képre, annak a közös kép PÉNTEKEN (február 19.), kb. 13:45-től készül el, NEM az ebédlőben, hanem egy később megjelölt teremben. Ez a fotózás 14:45-ig tart.

A megrendeléseket február 15-ig kell leadni az osztályfőnököknek a vételárral együtt.

A képek várható elkészítési ideje 2 hét.

 

 

Találatok: 2781

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter