A gyerekek érkezéséről és távozásáról

Megjelent: 2013. szeptember 10. kedd

Tisztelt Szülők! A tanórákra való felkészülés és a tanórák zavartalansága érdekében kérjük Önöket, hogy tartsák be a következő kéréseket a gyerekek reggeli érkezésével és délutáni elvitelével kapcsolatban! Köszönjük együttműködésüket!

REGGELI BEJÖVETEL
(1-8. évfolyam)

7:45-ig gyülekező az udvaron 
7:45-7:55 bejövetel a hátsó ajtón
7:55-8:00 bejövetel a főbejáraton, késésnek minősül

DÉLUTÁNI TÁVOZÁS
A délutáni tanítás zavartalansága érdekében kérjük, hogy a portán történő FELSZÓLÁS UTÁN gyermekeikre a HÍDON várakozzanak! Kollégáinknak nyugodt körülményekre van szükségük a tanórák és a foglalkozások lebonyolításához. Kérjük vegyék figyelembe azt is, hogy dolgozóinknak az új törvény értelmében gyakorlatilag nyomon kell követni minden diákunk kilépését az iskolából, amihez fontos az Önök partnersége.

 

Köszönjük a segítséget

 

 

 

Találatok: 5667

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter