Második hely a városi kézilabda rangadón!

A múlt héten kézilabdás lányaink a Diákolimpia városi fordulójában mérették meg magukat, ahol tisztesen helyt álltak. Az ellenfél a Dózsa Iskola volt, ahol számos igazolt fiatal kézilabdás játszott. A lebonyolítást tekintve, két fordulóban oda és visszavágón dőlt el, ki lesz az, aki a megyei döntőbe jut.

Petőfis lányainkat nagy dicséret illeti, amiért kitartóan küzdöttek az utolsó pillanatig. Külön szeretnénk kiemelni Rajcsányi Alexandrát (7.b) és Wenszky Jankát (8.a), akik a legtöbb gólt szerezték.

A csapat tagjai: Mankovics Maja, Kása Lilla Zsófia, Kisteleki Linda, Pukli Gréta, Ecsődi Amanda, Farkas Vivien, Jármy Alexandra, Wenszky Janka, Rajcsányi Alexandra.  Felkészítő és kísérő pedagógus: Czintula Mihály testnevelő.

Gratulálunk a második helyezésért, és köszönjük, hogy iskolánkat a sportmérkőzésben képviseltétek!