Valentin-nap

Az idei tanévben a 7.a osztály rendezte a Valentin-napot. Ezen a napon minden a szerelemről szólt. A büfében vásárolhattak a gyerekek szívecskés szendvicseket, muffinokat, süteményeket, szerelmi bájitalokat. A büfé mellett színes programokból választhattak a gyerekek. Volt csillámtetkó készítés, a hangszóróból egész nap szerelmes számok szóltak, volt cukorkadobó verseny, és működött a szív küldi posta, ahol kedves üzeneteket küldhettek a tanulók egymásnak. A nap folyamán minden felsős osztály Valentin-napi kvízt töltött ki, a nagyszünetben pedig egy sorversenyre is sor került. A verseny győztes osztályai Széphegyi Hanna saját készítésű pinataját kapták meg jutalmul. Első helyezett az 5.b osztály lett, második a 8.a, és harmadik a 6.c. A programot megszervezte és összefogta Horváth Mariann munkaközösség-vezető tanárnő és Csontos Renáta, a felsős DÖK diákelnöke. Gratulálunk és köszönjük a részvételt!