Karácsony-szeretet-jótékonyság-segítség

A mai napon újabb tanújelét tapasztalatuk annak, hogy karácsonykor, mikor a szeretet bekopogtat az ablakon, szívet melengető érzés adni csak úgy , jó szándékból.

Iskolánk több tanulója sajnos ezen a szép ünnepen sem biztos, hogy ajándékokkal teli fa alatt tudja eltölteni a szentestét.
Szerettük volna, ha mindez nem így lenne és ebben a DUE Maarks Graphics vízilabdázóinak felnőtt játékosai és edzői voltak a segítségünkre, akik 24 petőfis kisdiáknak állítottak össze csomagot azzal a kéréssel, hogy csak a fa alatt, családi körben kaphassák meg az apróságok.
Mellette még két zsák plüss állat is érkezett, melyet a napközis gyerekek vehettek birtokukba.
karácsony aj
Hálásan köszönjük a segítségüket és ez úton is kívánunk Nekik szeretetteljes és szép ünnepet!