ŐSZI PEDAGÓGIAI SZAKMAI NAP

Október 16-án délután szeretettel vártuk iskolánkba az érdeklődő kollégákat. Az Őszi Pedagógiai Szakmai Napok keretében került sor az Inkluzív Centrumunkban folyó szakmai munka bemutatkozására. Ebből az alkalomból három pedagógusunk tartott bemutató órát a megjelenteknek, melyet szakmai kerekasztal követett.

Szilágyiné Számely Szandra – gyógypedagógus, részképességek fejlesztését szolgáló játékokat, feladatokat mutatott be a megjelenteknek.

Jankovics Ildikó – gyógypedagógus, a matematikai gondolkodás, a kognitív képességek fejlesztését tűzte napirendre játékos, mozgásos gyakorlatokkal.

Némethné Bátai Ibolya – sakk-oktató, a logikai gondolkodás fejlesztésére helyezte a hangsúlyt. Mindennapi tanórák rendszerébe beilleszthető sakk-feladatokkal készült tanítványai és a pedagógusok számára.

A szakmai kerekasztalok jó hangulatban teltek. A jelenlévőknek alkalmuk volt egy közös műhelymunka során megbeszélni a látottakat, tapasztalatokat cserélni, új módszereket, eszközöket megismerni.

Hálásak vagyunk azért, hogy kollégáink színvonalas munkájukkal betekintést engedtek a pedagógia e rögös területébe és köszönjük diákjainknak, hogy ügyes, szorgalmas munkájukkal segítették pedagógusainkat!

Képeket a  Duol oldalára kattintva nézhetnek meg az eseményről. >>Képek tovább>>