Ép testben ép lélek

Iskolánkban idén is megrendezésre került a gyerekek által kedvelt egészség nap. Mint minden évben e jelentős alkalomból intézményünk tanulói idén is rendhagyó módon bővíthették ismereteiket az egészséges életmóddal kapcsolatban. A gyermekek izgalmas animációs film megtekintésével gyarapíthatták tudásukat az emberi test működéséről, valamint a helyes fogmosásról hallhattak előadást.

43828435 352021115341840 8566736846569078784 n

Több képért, kattintson ide!

Természetesen az alkotó munka sem maradhatott el, így egyes osztályok plakátokat készítettek az egészséges életmód jegyében, míg az elsős csöppségek a színezés mellett a gyümölcs- és zöldségkóstolást választották, mely alkalmával korábban még nem kóstolt finomságokat ízlelhettek meg. Mindezt követően a tanulók osztályonként iskolakört futottak, majd a kellemes bemelegítés után Kriszti néni mozgatta meg a lelkes csemetéket egy vidám, táncos tornával.