Az év osztálya 2017/2018. - Jutalomhétvége Balatonkenesén

Idei osztályversenyünk nyertese, a 8.a osztály,  a DVG Zrt. balatonkenesei üdülőjében pihenhette ki az egész éves munkát. Az osztály a ballagáson vette át a legjobb osztályközösségként kiérdemelt jutalmát. (KÉPEK ITT)

A három napos hosszúhétvége lehetőségét Dunaújváros Megyei Jogú Város polgármestere, Cserna Gábor úr ajánlotta fel a tanulmányokban és sport tevékenységekben is kiválóan teljesítő osztálynak. A megtisztelő ajándékot a 8.a -sok megköszönték és örömmel elfogadták.

Tisztelt Polgármester Úr! Fantasztikus búcsúprogramot kaptunk. Köszönjük, hogy gondolt ránk!

Iskolánk diákönkormányzata hozzájárult a tanulók étkeztetéséhez, amit a szülők kiegészítettek. Tóthné Véner Éva és Árvai Gyöngyi tanárnők kísérték el a gyerekeket. Ezúton is köszönetet szeretnénk mondani Rendesné Nagy Ágnes és Tarjáni Gábor szülőknek, akik szintén az osztállyal töltötték az elmúlt hétvégét. Hatalmas segítséget jelentett kedves, türelmes gondoskodásuk, aktív jelenlétük.

Vidám fotóinkkal mindenkinek élményekben gazdag nyári szünetet és teljes feltöltődést kívánunk!