Az "Év osztálya" 2017/18-ban: a 8.A osztály

Véget ért idei versengésünk, amiben az év legjobb osztályát kerestük. Ezt a címet idén a 8.A osztály nyerte el, köszönhetően céltudatos versenyzésüknek és gondoskodó osztályfőnöküknek: Maletáné Szabó Katalinnak. Szép munka volt, gratulálunk! KÉPEK ITT

Aki esetleg nem tudná, a verseny során nem a hagyományos értelemben vett magatartást vagy a tanulmányi eredményt értékeljük, hanem azt, hogy a gyerekek felkészülten érkeznek az iskolába: készen van a házi feladatuk, elhozzák felszereléseiket. Ehhez lehetet pontokat gyűjteni programok szervezésével, programokon, játékokon való részvétellel, kétkezi segítséggel (pakolás, technikai segítség az ünnepélyek lebonyolításában, fényképezés), versenyeken való részvétellel vagy a papírgyűjtésre hozott papírért. A fentiekben a 8.A alaposan kivette a részét, nem hiába a győzelem.

Ajánljuk a mellékelt táblázat böngészését, amiben láthatóak a havi eredmények és az összesített eredmény is.

A 8.A osztály pedig pénteken már élt is jutalmával, ami nem volt más, mint hogy az osztály ellátogathatott az élményfürdőbe. Még egyszer gratulálunk, reméljük, hogy jövőre is izgalmas versenyt láthatunk majd!