Bentlakásos táborunk - ajánló

Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy friss és remek hírekkel szolgálhatunk ingyenes bentlakásos nyári táborunkkal kapcsolatban. A tábor helyszínét hosszas, körültekintő keresgélés után sikerült megtalálni. Ez a hely nem más, mint a Pájer Kemping és Strand Gyomaendrődön, Békés megyében.

Amint a képen láthatjátok, a hely rendkívül ideális a szabadidő tartalmas eltöltéséhez.

A táborban napi több szervezett programmal készülünk nektek, összekötve a nyaralást a természet megismerésével, a sportolással és egyéb kalandokkal!

A tábor területén a következő lehetőségek állnak rendelkezésetekre:

• strand
  • vízicsúszda
  • focipálya
  • röplabda pálya
  • ping-pong asztal
  • közösségi helyek
  • zsebpénzből igénybe vehető szolgáltatások: büfé, csocsó, léghoki, trambulin, waterpark, billiárd, mini golf, vízijárművek bérlése

A szálláshelyek pontos típusa még egyeztetés alatt áll, ez természetesen függ többek között a jelentkezők megoszlásától is.

A programok szervezése folyamatban van, de az biztos, hogy ebben a táborban egy percre sem lehet majd unatkozni, erről négy kísérő pedagógus gondoskodik!

Ahogy korábban is írtuk, a tábor június 18-23. között kerül megszervezésre (5 éjszaka), és térítésmentesen lehet igénybe venni. A projekt fedezi az utazás, a szállás, a napi ötszöri étkezés költségeit, valamint bizonyos programok árát is!

A kemping térképe

Javasoljuk, hogy nézzétek meg a kemping honlapját ezen a linken kedvcsinálóként.

Jelentkezni iskolánk titkárságán lehet május 22-ig. Táborunkat hetedikes tanulóinknak szervezzük. Amennyiben nem jelentkezik kellő számú tanuló a táborba, akkor ötödikeseket is bevonunk a táborba.