Felsős farsang - nagy buli volt

Megjelent: 2018. február 17. szombat Írta: Petőfi iskola

Az idei felsős farsang ismét nagy siker volt. Rengetegen eljöttek és végre sok-sok jelmezesünk is volt. A jelmezverseny zsűrijének nem is volt könnyű dolga kiválasztani a legjobbakat és legötletesebbeket, ezért inkább mindenkit megjutalmaztak. Láttunk nyolcadikos "királyokat" unikornissal, öregasszonyt, a Smiley-B csapatot, "egymást", francia nőt, Morty-t, anti-Piroskát, és rengeteg mást, inkább nézzétek meg a galériát. A Kahoot-vetélkedőn is tetőfokára hágott a hangulat, de a házasságkötésen is sokan részt vettek. A tombola ismét óriási népszerűségnek örvendett, és csaknem negyven percen keresztül sorsoltuk a nyereményeket. A programok alatt természetesen diszkó várta a gyerekeket. Az este "sztárvendége" pedig egy iskolába betévedt denevér volt, akit sok szeretettel várunk majd inkább a következő Halloween bulira. Hétfőn pedig mindenkit várunk egy ajándék szendvicsre, amit a farsangról megmaradt nyersanyagokból készítünk el! KÉPEK ITT

 

Találatok: 614

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter