KI MIT TUD a napköziben

Megjelent: 2018. január 25. csütörtök Írta: Petőfi iskola

Hétfőn megrendeztük a hagyománnyá vált napközis Ki Mit Tud vetélkedőnket. Változatos, színes program kerekedett belőle. Sok kis diák mutatta meg ki, miben jó, ki mit tud. Volt, aki verssel, volt, aki tornával, bemutatóval, más pedig tánccal készült.  Nagy sikere volt minden egyes előadásnak, a nézők mindig nagy tapssal jutalmazták a fellépőket.
A zsűrinek, mint minden tehetségkutatón, itt is nehéz dolga volt. Ki nyert, ki a legjobb? Természetesen mindannyian. Az is, aki szerepelt és az is, aki részese lehetett a vidám, nem mindennapi délutánnak.


Az eredményhirdetést a szereplők izgatottan várták a szerdai eredményhirdetésen. Az oklevelek és a sok -sok csoki mindenkit elégedettséggel töltött el!


Ének kategória:
I. helyezés: Kovács Réka- Kovács Emma, Orsó Virág- Katona Nóra
II. helyezés: Végső Hunor, Támadó Luca- Kovács Emma
III. Kádár Benjamin, Sóti Emma- Németh Kíra- Góczán Anna- Kecskés Barbara- Szilágyi Dorka


Vers kategória:
I. helyezés: Balogh Ludovika- Burián Szófia
II. helyezés: Csonková S. Johanna
III. helyezés: Bazsó Vivien, Lukács Zsombor

KÉPEK ITT


Találatok: 405

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter