Halloween

Megjelent: 2017. november 11. szombat Írta: Petőfi iskola

Nem túlzunk, ha azt mondjuk, hogy a Halloween a Petőfi iskolában már évek óta a legnagyobb buli. Idén sem volt ez másképpen, hiszen gyakorlatilag a teljes felső tagozat részt vett programunkon, sőt volt diákjaink is rendszeresen visszajárnak egy kicsit nosztalgiázni. A 8.B és a 8.D osztály, osztályfőnökeik, Nagy Gabriella és Dr Nagy Péterné Hauszner Karin, valamint a két osztály tanulóinak szülei óriási hangulatot teremtettek. Az este folyamán több büfé gondoskodott a gyerekekről, miközben számos programon is részt lehetett venni, pl. akadályverseny, cukorka-dobálás, csokievés, jósda és természetesen végig diszkó állt a gyerekek rendelkezésére. Nem maradhatott el a jelmezverseny sem, ahol kifejezetten ötletes, kreatív és aprólékos munkákat láthattunk, köszönjük a szülők segítségét! Az est fénypontja hagyományosan a kísértetkastély volt, ahol a bátor gyerekek kettesével-hármasával vághattak neki a rémisztő kalandnak. Sikításban nem volt hiány! KÉPEK ITT

Találatok: 718

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter