Pénteken Halloween

Megjelent: 2017. november 07. kedd Írta: Petőfi iskola

Pénteken tartjuk a tanév egyik legjobban várt buliját, a Halloweent. 16:30 és 19:30 között jobbnál jobb programokkal vár titeket a 8.B és a 8.D osztály. A hagyományos diszkón és büfén kívül különböző játékokon vehettek részt, és természetesen idén sem maradhat el a jelmezverseny és a kísértetkastély sem. Minden beöltöző pontot szerez agának az osztályversenyben.


A programra külsős általános iskolás diákok is eljöhetnek, ha őket egy petőfis diák bejelenti előre. Aki még nem adta le a vendége nevét, megteheti üzeneten keresztül (Balázs bácsinak). Elballagott diákjainkat is várjuk, de csak előzetes bejelentkezés alapján.


Mindenkinek jó szórakozást!

Találatok: 578

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter