Felsős akadályverseny

Megjelent: 2017. szeptember 26. kedd Írta: Petőfi iskola

Múlt pénteken tartottuk hagyományos őszi akadályversenyünket a felső tagozaton. A 8.A és a 8.C osztály remek feladatokat talált ki, melyeket a részt vevő osztályok nagy örömmel oldottak meg. Ízelítő a feladatokból: fűszerek kitalálása szaglás alapján, tojásdobálás, ping-pong labdák szívószállal való áthelyezése, futóverseny, puzzle, ormányos teke, távolság megtippelése, vakon vezetés, kötélhúzás, birkózás. Amint a felsorolásból kiderül, nagyon változatos módon kellett bebizonyítani, hogy melyik osztály a legügyesebb, és bizony mindent fel kellett áldozni a pontok megszerzéséért... KÉPEK ITT

A verseny nagyon kiélezett volt, az eredmény:

1. hely: 7.B (85 pont)

2. hely: 8.D (83 pont)

3. hely: 8.B és 6.B (82 pont)

4. hely: 6.A (79 pont)

5. hely: 5.B (78 pont)

6. hely: 7.A (73 pont)

7. hely: 5.C (72 pont)

8. hely: 6.C (66,5 pont)

9. hely: 5.A (62 pont

A szervező osztályoknak és osztályfőnökeiknek még egyszer köszönjük a szervezést!

Találatok: 624

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter