Papírgyűjtés, akadályverseny

Megjelent: 2017. szeptember 21. csütörtök Írta: Petőfi iskola

Az időjárás nem túl kegyes hozzánk, de az előrejelzések szerint holnap, pénteken, a papírgyűjtés napján meg tudjuk tartani tervezett programjainkat.

A papírgyűjtésről:

7:00 és 8:00 között kérjük a papírt behozni a felső tornapályára. A hozott papírt kérjük összekötözni vagy más módon egyben tartani! Pedagógusaink mérleggel várják önöket, akiknél le kell mérni a papírt és be kell diktálni a mért mennyiséget. Bármelyik kollégához lehet menni, nem kell a saját osztályfőnököt keresni. A papírt előre is le lehet mérni, ebben az esetben is diktálják be a kollégáknak a hozott mennyiséget.

FIGYELEM! A mérés után a papírt egy közös, kijelölt gyűjtőhelyre kell vinni a szülőknek/gyerekeknek, ahol a lehető legrendezettebb módon kell a papírt lerakni. A hullámpapírt (kartont) és a "sima" papírt külön kell leméretni és lerakni!

Az udvarra autóval behajtókat fokozott figyelemre kérjük, hiszen tanulóink bárhonnan előbukkanhatnak.

A papírgyűjtés bevételének felét a Diákönkormányzat kapja, másik felét az osztályok.

Köszönjük segítségüket!

 

Az akadályversenyről:

Tanulóink a nap második felében akadályversenyen vesznek részt. Kérjük az időjárásnak megfelelő öltözetet!

Mindenkinek jó szórakozást!

 

 

Találatok: 713

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter