Tanévzáró ünnepély

Megjelent: 2017. június 23. péntek Írta: Petőfi iskola

Utoljára gyűltünk össze a 2016/17-es tanévben, hogy méltóképpen búcsúzhassunk ettől az eseményekben gazdag tanévtől. Az ünnepélyen fellépett iskolánk énekkara, valamint megtekinthettük a 4.A és a 4.C osztály gálaprodukcióit is. Rideg István intézményvezető úr ünnepi beszéde után az iskolavezetés átadta a jutalomkönyvek egy részét, a könyvek másik részét tanulóink már a tanteremben vehették át. Az év diákja az alsó tagozaton Gyulai Gergő (4.B) lett. Fontos megjegyeznünk, hogy a jutalomkönyveket és az év diákja címet iskolánk alapítványának köszönhetjük.

Rideg István a tanévzáró ünnepélyen köszönte meg Tóth Enikőnek, a Szülői Szervezet vezetőjének eddigi munkáját, aki leköszönt posztjáról. Ezúton is szeretnénk neki hálát mondani az elmúlt években nyújtott segítségért.

A gyerekek a bizonyítványokat már hagyományosan a tantermeikben kapták meg.

Ezúton is köszönjük diákjainknak az egész évben nyújtott szorgalmas munkájukat, szüleik segítségét! A szünetre jó pihenést és egészséget kívánunk mindenkinek!

KÉPEK ITT

A duol.hu galériája

Találatok: 915

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter