Diákigazgató választás - Alex és a 8.A győzött

Megjelent: 2017. június 15. csütörtök Írta: Petőfi iskola

Nem akármilyen három napon vagyunk túl a Petőfi iskolában, hiszen a két diákigazgató jelölt Alex és Patrik is felforgatta az iskola életét kampányukkal. Tanulóink aerobikozhattak, sütit és szendvicset kaptak, megdöntötték a bothúzás rekordját, rabszállító autóval utazhattak, csocsózhattak és más sporteseményeken vehettek részt. Mindkét osztály megtartotta bolondballagását is kampányának napján. Háááát, így sem láttuk még nyolcadikosainkat, az biztos...! A szerda reggeli szavazáson tanulóink és tanáraink úgy döntöttek, hogy a 2017-es diákigazgató Csontos Alex (8.A) legyen. Alex rögtön hivatalba is lépett és újabb programokat tarthatott az osztály. Kincskeresés, torna, sportvetélkedők, fordított órák bolondították meg ezt a napot.

Köszönjük mindkét osztálynak a színvonalas programokat és a választásra fordított időt és pénzt. Jól szórakoztunk! KÉPEK ITT

Találatok: 914

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter