Diákigazgató választás 2017.

Megjelent: 2017. június 09. péntek Írta: Petőfi iskola

Elérkezett a tanév egyik legizgalmasabb programja, a diákigazgató választás. Idén a 8.A osztályt Csontos Alex, míg a 8.B osztályt Németh István Patrik képviseli. Mindkét osztály remek programokkal készül, ezeket ők fogják ismertetni kampányuk napjain, valamint a plakátokon. Vegyetek részt minél többen a programokon, majd szavazzatok szerdán reggel 8:00 órakor. A győztes osztály ezen a napon megvalósíthatja ígéreteit, valamint az újonnan megválasztott diákigazgató birtokba veheti az igazgatói irodát.

Nem mellékes, hogy a két nyolcadikos osztály bolondballagását is a kampány napján rendezi, így a 8.B hétfőn, a 8.A kedden a hatodik órában igyekszik majd megnevettetni mindenkit. Mindenkinek jó szórakozást, a programokat pedig előre is köszönjük a két végzős osztálynak valamint osztályfőnökeiknek: Tassy Zsuzsa néninek és Biró Éva néninek!

Találatok: 1064

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter