Országos legjobbjainkat díjazták

Megjelent: 2017. május 27. szombat Írta: Petőfi iskola

Május 25-én Székesfehérváron díjazták az országos tanulmányi versenyek legjobbjait. Iskolánkat Kovács Marcel 7.A és Csépányi Olivér 8.A osztályos tanulóink képviselték, akik az országos angol nyelvi versenyen remekeltek. Marcel 2. helyezést ért el, míg Olivér a 3. helyezést szerezte meg. Az eseményen Galambos Zsuzsanna az OH Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központjának főosztályvezetője köszöntötte a megjelent diákokat és felkészítő tanáraikat, akik oklevélben részesültek. Marci és Olivér könyvutalvánnyal is gazdagodott, majd egy kis állófogadás keretében ünnepelték meg a megjelentek sikereit. Diákjaink felkészítő tanárai Hekkelné Imre Györgyi és Pillár Balázs voltak. Az utazást Árvai Gyöngyi intézményvezető helyettes biztosította a kis csapatnak. KÉPEK ITT

Találatok: 1134

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter