A Koronás Parkban voltunk

Megjelent: 2017. május 17. szerda Írta: Petőfi iskola

Tegnap ismét kirándulni voltunk a napközisekkel. Székesfehérváron a Koronás Park volt a programunk. A gyerekek izgatottan várták a délutánt. Ahogy megérkeztünk ujjongással vették birtokba a parkot, ami óriási játszópark és történelmi játék  is  egyben. El lehet kalandozni a titkok parkjába . De a legérdekesebb az volt, hogy okos telefon segítségével lehetett a feladványokat megoldani és Székesfehérvár történelmét megismerni. Minden programunk valami meglepetéssel ér véget. A mostani az volt, hogy a Velencei tó partján fagyiztunk … Nem véletlenül. Hangolódni szerettünk volna az utolsó nyári napközis délutánra, amikor nyárindító sportos buborék focival búcsúztatjuk a tanévet a tó partján. KÉPEK ITT

Találatok: 679

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter