Kocka Kaland

Megjelent: 2017. április 21. péntek Írta: Petőfi iskola

2017. április 20-án az alsó tagozatosok egy jó nagy busznyi gyerekkel Lego kiállításon jártak. Már az odafelé úton remek volt a hangulat, ami csak fokozódott, amikor meglátták a rengeteg Lego-csodát. Hatalmas területen volt a kiállítás, amit a gyerekek szabadon körbejárhattak. Láttak 272 cm es Lego-embert, a Titanic élethű mását kb. 500 000 Legoból, városokat, hajókat, repülőket, és még rengeteg mindent. A kiállítás különlegessége az volt, hogy ezek a kiállított építmények mozgathatóak voltak egy gomb segítségével, amivel lenyűgöztek gyereket, felnőttet egyaránt. A kiállítás megtekintése után egy hatalmas Lego játszóházban alkothattak a diákjaink, a programnak ezt a részét is nagyon élvezték. Egy rövid vásárlás után, mivel nagyon jól viselkedtek, jutalmul egy óriási játszóházban is játszhattak egy nagyot. Jól elfáradva, boldogan ültek fel a buszra, hogy elinduljanak hazafelé.
A kocka kalandról képek itt!


Találatok: 670

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter