Megyei Sakk Csapat Diákolimpia

Megjelent: 2017. március 03. péntek Írta: Petőfi iskola

Február 11-én lezajlott a megyei sakk csapat diákolimpia, melynek az egyénihez hasonlóan, Székesfehérvár adott otthont. Iskolánkból az alsós fiúk és a felsős lányok csapata indult a megmérettetésen. 
Az alsós csapatot az egyik játékos sajnálatos visszalépése miatt a verseny előtti percekben kellett átszervezni. Korábban, a felsős lány csapatba tervezett Vidák Bogi segítette ki a fiúkat, hogy teljes létszámmal tudjanak küzdeni. A kora reggeli izgalmak után végül a kilenc induló csapatból a nagyon szép 3. helyett sikerült megszerezniük Spitz Károly, Jilg András, Vidák Boglárka, Laskovits Zsolt összeállításban. A  felsős lányok az átszervezés miatt csak kétfős csapattal indultak. Külön köszönet nekik (Lőkös Viktória Nikolett, Gallai Hanna), hogy így is mindent megpróbáltak, és egy harmadik helyezést sikerült kiharcolniuk, mindössze 1 ponttal lemaradva a második helyezett csapattól.
Nagyon nagyot küzdöttek a gyerekek, gratulálunk az eredményhez! KÉPEK ITT


Találatok: 516

Megosztom:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter