Versszínház jött el hozzánk

2022. 04. 29-én, 11 órai kezdéssel iskolánk 7. és 8. évfolyamos tanulói egy rendhagyó irodalomórán vehettek részt. Iskolánk névadójának, Petőfi Sándornak életútját láthattuk Turek Miklós egyszemélyes, monodráma előadásában.
A Versszínház társulat célja, hogy a különböző művészeti ágak ötvözésével mint az irodalom, a színház, a zene és a képzőművészet, közelebb hozza az irodalmat és művészeteket a gyerekekhez és a felnőttekhez egyaránt, határon innen és túl.
Az esemény megvalósulása a Köszönjük, Magyarország! program keretén belül zajlott le, melyhez városunk Munkásművelődési Központja biztosított helyet.
Köszönjük a szervezőknek, Illy Noéminek, hogy eljuttatta hozzánk a társulatot! Köszönjük a Munkásművelődési Központ vezetőinek és dolgozóinak a hely biztosítását és a program megnyitását, nem mellesleg iskolánk dolgozóinak a szervezésben nyújtott munkáját, rugalmasságát!
A program megvalósulásának kezdeményezője Batta Kinga tanárnő volt.

További képek itt