Online fogadóóra

Tisztelt Szülő / Gondviselő!

2021. december 8-án (szerdán) 17:00 - 18:00 óra között online fogadóórát tartunk. Amennyiben gyermeke tanulmányi előrehaladása ügyében szeretné felkeresni iskolánk pedagógusát, azt az alábbi módon teheti meg:

1. A szülő a KRÉTA üzenetek menüben jelzi szándékát a kiválasztott szaktanár vagy osztályfőnök felé. Üzenetében közli a tanuló nevét, osztályát, a szülő nevét és email címét. Bejelentkezni december 6. (hétfő) estig lehet.
2. A pedagógus a beérkező jelzések alapján kedden elkészíti saját fogadóóra beosztását, majd visszajelez a szülőnek. A Google Meet vagy Zoom alkalmazáson linket küld a szülő által megadott email címre a belépés időpontjának pontos megjelölésével.
3. A szülő telefonon is felkeresheti a kiválasztott pedagógust. A titkárság telefonszáma 25/423-734. Ezt csakis a délelőtti órákban teheti meg 8:00 - 14:00-ig. Előfordulhat, hogy a visszahívásra várakoznia kell.
4. Személyesen a pedagógust sajnos nem áll módjában felkeresni.

Megértését köszönjük,

Iskolavezetés