Tanévnyitó ünnepély

Ünnepélyes keretek között nyitott ki a mai napon iskolánk kapuja

Szeptember 1-én reggel 8:00 órakor fehér „tengerben” úszott az iskola udvara. Közel 420 diák ünneplő ruhában, izgatott szívvel és mosolyogva elevenítette fel nyári élményeit egészen a Himnusz felcsendüléséig, melyet Rideg István intézményvezető úr tanévnyitó gondolatai követtek. Majd a legfiatalabb felsősök köszöntötték a legifjabb alsósokat egy kedves vers és néhány gondolat erejéig Kovács Emma Karina (5.a) tolmácsolásában. Ezt a legszebb pillanat követte, mikor 5 kis elsős néhol remegő, máshol határozott hanggal egy-egy verset adott elő: az 1.a osztályból Fábián Liliána, Antal Dorka, Katona Ervin, és az 1.c osztályból Gonda Ádám Károly, Zsákai Szimonetta Stella. Az elsősök látványos felvonulása zárta az idei tanévnyitó ünnepélyét.

A tanévnyitón készült képekért kattintson ide!

Az 1.A osztály

Az 1.B osztály

Az 1.C osztály

A tanévnyitón készült képekért kattintson ide!