Áprilisi dobogósaink!

Az online oktatás második hónapja alatt sem pihentek diákjaink, ezt mutatják az elért eredményeik is. Jó pár diákunk, a napi tanulmányainak teljesítése mellett különféle versenyen mérette meg magát.

Nézzük meg most is felsorolás szerűen, hogy mivel is gyűjtöttek plussz pontokat ebben a hónapban felsőseink:

• 5.a és a 6.a osztályból 1-1  diákunk a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny II. fordulójában indult, az első fordulóban elért szép eredménye miatt,
  • 6.a osztály 3 tanulója tankerületi angol versenyen vett részt,
  • 7.a osztályunk 22 fővel , tehát teljes létszámban mérték össze angol nyelvi tudásukat, iskolánk házi versenyében,
  • 7. a-ból 2 csapat (6 fő) és a 8. a-ból 1 csapat (3 fő) a Pannon Oktatási Központ által szervezett 3 fordulós, ebből is az utolsó fordulóján vettek részt. Ezen a versenyen földrajzból és egyben informatikából adnak számot tudásukról.
  • valamint az össze felsős a Fenntarthatósági témahét programjain való részvétellel és helyes megoldásaival értékes pontokat gyűjtött osztálya számára.

A fentebb felsorolt tanulmányi versenyek eredményei még nem születtek meg, így azokat majd egy későbbi beszámolómban lehet megtalálni.

A tanulmányi munkájuk során most is szép számmal szereztek dicséreteket. Összesen 157 darabot gyűjtöttek, ebből a legtöbbet a 8. b osztály kapta, 31 darabot.

Április hónapban a legtöbb pontot gyűjtő osztály a

7. a

Szeretettel gratulálunk nektek!

Mellettük a dobogón a 6.a  és a 5.b foglalják el megérdemelt helyüket.

Büszkék vagyunk rátok!

Petőfisnek lenni jó!

Az első helyezett díja, hagyományosan pizza, melyet most is a DÖK szponzorál a nyertes osztálynak.

Koppányiné Sági Mónika – Osztályfőnöki munkaközösség- vezető

2021 ápr összkép