Beiratkozás eljárásrendje a 2021/2022. tanévre

Tisztelt Szülők!

Mindhárom osztályunkba nagyon sok szeretettel várjuk az Ön gyermekét!

Válasszon minket

• amennyiben mi vagyunk a körzetes iskolája,
  •  ha nem mi vagyunk a körzetes iskolája, de szeretné hozzánk íratni gyermekét.

Fontos tudnia: ha gyermekét nem a körzetes iskolába szeretné íratni, akkor a választott iskolában - azaz nálunk - kell jeleznie szándékát.

Beiratkozási időszak:  2020. április 10- április 16. éjfélig

Beiratkozási lehetőségek:

1/ Kréta rendszeren keresztül elektronikus formában https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap

3/ személyesen az iskolában április 15-16-án 8:00-18:00 óra között a járványügyi vészhelyzet miatt megkövetelt egészségügyi szabályok betartásával előre egyeztetett időpontban

1/ Kréta jelentkezés menete 2021. április 10-től:

•  belépés és regisztráció
  •  felület útmutatásai lapján történő kitöltés (intézmény kiválasztása a keresőből, tagozat kiválasztása angol emeltszint esetén, majd a tanuló adatainak beírása)
  • lépések végig vitelét követően beküldés

A közlemény rovatba kérjük, tüntesse fel, hogy melyik osztályt választja, illetve hogy etika, vagy hit és erkölcstan oktatásban szeretné gyermekét részesíteni. Ez utóbbi esetében a választott egyházat is kérjük, hogy jelölje meg!

A jelentkezéshez szükséges a gyermek oktatási azonosítója, melyet az illetékes óvoda biztosítja az Önök részére az alábbi elérhetőségeken:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a 06-25-423-211.

Az intézménybe való felvétel nem jelentkezési sorrend alapján történik.

• kitöltött Jelentkezési lapot
  • Nyilatkozatot az életvitelszerű ott lakásról
  • Nyilatkozatot a szülői felügyeleti jogok gyakorlásáról
  • Nyilatkozatot az Etika/Hit és erkölcstan oktatásról

Ezek a dokumentumok csatolva, illetve az iskola honlapján petofiiskola.hu is megtalálhatók.

Ha bármilyen segítségre van szüksége, kérjük a 06-25-423-734 –es telefonszámon keressen bennünket 8:00-15:00 óra között.

3/ Személyesen 2021. április 15-16-án 8:00-18:00 óra között

Amennyiben az elektronikus úton történő beiratkozás az Ön számára nem megoldható: személyes ügyintézésre telefonon kérjen időpontot a 06-25/423-734 es telefonszámon 2021. április 8-14. között 8:00-15:00 órakor.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• Jelentkezési lap
  •  a gyermek személyazonosságát igazoló hatósági igazolvány (személyi, vagy születési anyakönyvi kivonat)
  • a gyermek nevére szóló lakcímkártya
  • a gyermek nevére szóló TAJ kártya
  • Nyilatkozat az életvitelszerű ott lakásról
  • Nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásáról
  • Nyilatkozat az Etika/Hit és erkölcstan oktatással kapcsolatosan

Ha bármilyen segítségre van szüksége, kérjük a 06-25-423-734 –es telefonszámon keressen bennünket 8:00-13:00 óra között.

Várjuk jelentkezését iskolánkba!

Letölthető dokumentumok:

Letöltéshez kérem, kattintson a kívánt dokumentum címére