Iskolahívogató 7. forduló

Tisztelt Szülők!

Kedves Iskolába Készülő Óvodások!

Elérkezett az a pillanat, amikor utoljára oldhattok meg velünk közös feladatokat így online. Mi mindig egy kicsit szomorúak vagyunk ilyenkor, mert egy jó dolog véget ér, de örömmel vesszük, hogy valami új dolog veszi kezdetét, hiszen hamarosan jön a beiratkozás, amikor bízunk benne, hogy a mi iskolánkat választjátok. Akkor pedig még sokszor tudtok velünk játszani.
A beiratkozásról következő levelünkben fogunk bővebb tájékoztatást küldeni.

Addig azonban olyan feladatokkal készültünk, amik megint újabb érdekességeket rejtenek, és megfejtésükkel sok új dolgot tudhatsz meg az érzelmekről, a testrészekről, no meg persze az időről.

katica 7 erzelmek 7
testreszek 7 1 idomeres 7
Biztosan tudjátok, hogy milyen ünnep közeleg. Mi sem feledkeztünk meg róla. Találtok 3 nagyon kedves húsvéti fejtörőt is és ha van kedvetek hozzá, ezeket se hagyjátok ki, hogy közelebb kerülhessetek az ünnepi hangulathoz.

husvet 7 1 husvet 7 2 husvet 7 3

husvet 7 0

Kívánunk nagyon szép ünnepet és kellemes húsvéti készülődést!
Leendő elsős tanító nénik