Februári dobogósaink!

Most fájó szívvel a távolból tesszük közzé diákjaink februári eredményeit. Nehéz így sorra venni, mi mindenben vállaltak szerepet a farsang havában, mégis megpróbálkozom vele.

Nézzük meg most is felsorolás szerűen, mi mindenben vállaltak rész felsőseink:

• termek fertőtlenítésébe kapcsolódtak be aktívan a nagyszünetekben,
  • ügyeltek rá, hogy kellően átszellőztetett termekbe térjenek vissza tanórára,
  • a hónap során 45 alkalommal nyújtottak egyéni segítséget alsós társaiknak / reggelit, illetve a tízórait segítették nekik a tantermükbe vinni/
  • irodai papírárut hordtak és szortíroztak,
  • tantermek szekrényeinek, illetve szertárak rendszerezését segítették,
  • a januári ŐKO- fogadalmaikat váltották valóra.

A tanulmányi munkájuk során szép számmal szereztek dicséreteket. Összesen 177 darabot zsebeltek be, ebből az 5. b osztály pontosan 50 darabot kapott az év legrövidebb hónapjában. Láthatóan újult erővel vetették bele magukat a 2. félévbe.

Együtt ugyan nem vigadhattunk, de osztályszinten elbúcsúztatták felsőseink is a telet.

A 7. b osztálynak köszönhetően egy igazán újszerű és vidám Valentin-napot is ünnepelhettünk.

Fél tucat 8. a osztályos diákunk tolmácsolásában az éter hullámain keresztül pedig a kommunista diktatúra áldozataira is méltó módon emlékezhettünk.

Mindezek után melyik osztály gyűjtötte a legtöbb pontszámot?

Nem más, mint a 7. b osztály.

Szuperek vagytok, hisz ritka, hogy két egymás utáni hónapban is verhetetlen egy osztály.

Mellettük a dobogón a 8.a  és a 7.a foglalják el megérdemelt helyüket.

Büszkék vagyunk rátok!

Petőfisnek lenni jó!

Az első helyezett díja, hagyományosan pizza, melyet most is a DÖK szponzorál a nyertes osztálynak.

febr összefoglalokep