Tanévzárás a Petőfiben

Az idén osztályonként búcsúztunk tanítványainktól. Sajnos nem volt lehetőségünk közös tanévzáró ünnepély megszervezésére. Valamennyi tanítványunknak ezúton gratulálunk a tanév követelményeinek teljesítéshez. Mindenki a maga képességeihez és lehetőségeihez mérten tanult és vehette át tanév végi bizonyítványát. Ez így van jól. Csak így tovább!

A tanulók számos elismerésben részesültek példás magatartásukért, szorgalmukért, tanulmányi és közösségi munkájukért, sport és más verseny eredményeikért, egyéb erényeikért. A dicséretek listája örömünkre hosszú, és bár megérdemelnék, mindenkit nem tudunk felsorolni. Név szerint azokat a tanulókat szeretnénk most kiemelni, akik iskolánk legrangosabb elismeréseit érdemelték ki.

Hálás köszönet a szülők támogatásáért és kitartásáért. Az eredmény közös érdem. Örüljünk hát együtt a sikereinknek!

Minden "petőfis" családnak aktív, boldog, egészséges nyári szünetet kívánunk!

Szeptemberben nagyon várjuk vissza a gyerekeket!

evveg kitun 2020A képre kattintva nyagyítható a nézet.