Újabb sikeres nyelvvizsga

LudikBence

Ludik Bence Máté 8.a osztályos tanítványunk március elején államilag elismert komplex alapfokú nyelvvizsgát tett angol nyelvből. Az iskolában és azon kívül is rengeteg nyelvórát tudhat a siker mögött. Méltán megérdemelt bizonyítványát a napokban veheti át. A tanulót az iskolai felkészülésben Hekkelné Imre Györgyi tanárnő segítette.

Bence az angol nyelv mellett a többi műveltségterületen is kiválóan teljesít. Tanulmányai mellett hat éve a küzdősportok elszánt résztvevője. A harcművészetek megismerését a kínai Jeet Kune Do tanaival kezdte. Jelenleg a brazil Jiu-Jitsu küzdő taktikáit és életfilozófiáját gyakorolja.

A fiatalember szeptembertől a Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és Kollégium angol tagozatán folytatja tanulmányait. Gratulálunk, Bence, az eddig elért sikereidhez! Kívánjuk, hogy következő iskoládban is szerezz legalább annyi dicsőséget, mint amennyit nálunk elértél.