Beiratkozás menete a 2020/2021. tanévre

az emberi erőforrások minisztere 7/2020. (III.25.) EMMI határozata alapján

DUNAÚJVÁROSI PETŐFI SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA

beiratkozas 2020 21

Beiratkozási időszak: 2020. április 06 - május 15.

I. szakasz: 2020. április 06-24.

Ekkor azok a szülők / törvényes képviselők adhatják le beiratkozási kérelmüket, akik angol emelt szintű osztályunkba jelentkeznek.

II. szakasz: 2020. április 28-május 15.

Ekkor várjuk minden olyan tanuló jelentkezését – akár körzetes, vagy körzeten kívüli – akiket szülei/törvényes képviselői intézménynkbe szeretnék beiratni.

Mi - bármikor is jelentkezzen - szívesen látjuk!

• Ha a szülő gyermekét nem a körzetes iskolába szeretné íratni, akkor a választott iskolába kell jeleznie szándékát elsősorban a Kréta rendszeren keresztül. Szükség esetén e-mailben is jelezheti beiratkozási szándékát.
  • Körzetes iskola esetén is éljen ezzel a lehetőséggel!

Kréta jelentkezés menete:

• belépés és regisztráció
  • felület útmutatásai lapján történő kitöltés (intézmény kiválasztása a keresőből, tagozat kiválasztása angol emeltszint esetén, majd a tanuló adatainak beírása)
  • lépések végig vitelét követően beküldés

A közlemény rovatba kérjük, tüntesse fel, hogy melyik osztályt választja, illetve napközis, vagy iskolaotthonos rendszerbe szeretné gyermeke oktatását.

A jelentkezéshez szükséges a gyermek oktatási azonosítója, melyet az illetékes óvoda biztosítja az Önök részére az alábbi elérhetőségeken:  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. vagy a 06-25-423-211.

Az intézménybe való felvétel nem jelentkezési sorrend alapján történik.

• gyermek nevét (születési anyakönyvi kivonat alapján)
  • gyermek születési helye, ideje
  • édesanya születéskori neve
  • gondviselő neve
  • lakcímkártya szerinti állandó lakcím
  • lakcímkártya szerinti tartózkodási hely
  • gyermek oktatási azonosítója
  • gyermek TAJ száma
  • gondviselő telefonszáma
  • gondviselő e-mail címe
  • választott osztály
  • rendelkezik-e a gyermek szakvéleménnyel
  • etika/ hit és erkölcstan választása

Ha bármilyen segítségre van szüksége, kérjük a 06-25-423-734 –es telefonszámon keressen bennünket 8:00-12:00 óra között.

Amennyiben az elektronikus úton történő beiratkozás az Ön számára nem megoldható: személyes ügyintézésre telefonon kérjen időpontot.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok itt letölthetők.

Várjuk jelentkezését iskolánkba!

Rideg István - intézményvezető